ARAMA MOTORU HİZMETLERİ - GOOGLE ADWORDS
Google Adwords Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında  reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir ve günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır.
AdWords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir.

Anılan program, tıklama başı maliyet (TBM) üzerinden fiyatlandırma esasına dayandığı için , reklam verenler sadece bir reklam tıklandığı zaman ödeme yaparlar, gösterim için ödenen hiçbirşey yoktur. Reklam verenler çok geniş bir dağıtım ağından yararlanabilmekte ve işlerine uygun destek ve maliyet düzeyini seçebilmektedirler.

Adwords reklamları aşağıdaki şekilde gösterilmektedir :

  • Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.
  • Arama Ortakları Sayfalarında: Arama sonuçlarının en üstünde
  • İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.

Google AdWords şunları sunar:

Hedef kapsam
Google'da arama yapan kişilere artık reklam yapabilirsiniz. Google'nin arama sonuçlarında şimdiden görünüyor olsanız bile, AdWords, Google da ve reklamcılık ağımızda yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olabilir.

Daha fazla kontrol
İstediğiniz sonuçları alıncaya kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer
Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Diğer reklam mecralarına göre üstünlükleri nelerdir ?
• Tam sattığınız ürünleri arayan müşterilere ulaştırır.
• Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz.
• Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.
• Reklamınızın verimini detaylı olarak ölçümleyebilirsiniz.

GOOGLE - ORTA SAYFA ÇALIŞMASI
Google arama sonuçlarında Paralı Sponsor Bağlantı yerine orta kısınmda ve ilk sıralarda görünmeniz için özel çalışmalar yapmaktayız. Arama kritelerinize göre belirlenen bu çalışma sektörünüze ve işinize bağlı olarak değişecektir.

Bunun için birebir görüşme talep ediniz veya teklif isteyiniz.
 
Webeviniz İnternet Hizmetleri
Web Tasarım
Özel Web Projeleri
E-Ticaret
Google Hizmetleri
E-Mail Hizmetleri
Web Yazılım
Copyright© 2008-2010 Webeviniz İnternet Hizmetleri / Tel = 0546 276 2460 / info@webeviniz.com