WEB TASARIM
Bugün bilgiye ulaşmanın en  kolay ve hızlı yolu olarak kabul edilen internet,  aynı zamanda radyo , televizyon ve yazılı basın gibi medya dallarınında önüne geçerek firmaların müşteleriyle iletişimini de sağlayan bir dijital mecra haline gelmiştir. Günümüzde artık hemen herkesin internetle bağlantısı olduğunu düşünüldüğünde, müşteriler çalıştıkları yada iş yaptıkları firmalar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için interneti kullanmakları kaçınılmazdır. Web sitesi firmaların vizyonlarını, ürünleri  ve hizmetleri hakkında en doğru bilgileri müşterilerine 365 gün 24 saat kesinti olmaksızın ulaştırması noktasında devreye girer. Firmaların prestijleri açısından çok önemli bir yere sahip olan web sitelerininde en doğru sekilde ve etkin şekilde tasarlanmasıda çok önemlidir.

Görsel ve işlevsel açıdan yetersiz, firmaların müsterilerine iletmek isteği mesajların ulaştırılması konusunda da etkin olmayan bir web sitesinin yarardan çok zarar getireceğinin bilincinde olan Webeviniz, tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre çözüm üretmektedir.
Web Hizmetlerimiz
Profesyonel Web Siteleri
Kullanışlı, Size Özel Web Siteleri Hazırlanmaktadır.
Yönetim Panelli Web Siteleri
Profesyonel bir şekilde hazırlanmış web sitenizi siz kontrol edebilirsiniz. Ürün girişleri, resim galerileri vb. tüm linklerin yönetimi sizin elinizde.
E-Ticaret Siteleri
Elektronik ticarette aradığınız herşeyi bulabileceksiniz. Kolay arayüzü ve kullanımı ile sanal mağazanız sizin isteklerinizi yansıtacak.
Özel Web Sitesi Projeleri
Bir siteden neler istiyorsanız sizlerin çözümüne sunabileceğimiz bir yeterliliğe sahibiz. Siz hayal edin biz yapalım.

 • Genel Olarak:
 • Site içi arama, üyelik sistemi, haberler, anketler, özel kategori tanımlamaları, müzik ve video ekleme, excel ve xml ürün ve stok entegrasyonu vb. tüm ihtiyaçlarınıza uygun yönetim paneli hazırlanmaktadır.
  Flash Web Siteleri
  Flash web sitesi istekleriniz özel siparişle alınmaktadır.
  Arama Motoru Hizmetleri
  Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarına kayıt işlemleri yapılmaktadır.
  NOT :
  Tüm istek ve önerileriniz için birebir görüşme yapılmaktadır
  Lütfen Randevu Almak İçin Bizi Arayın.
  0546 276 2460 - Yasin ÇETİNKAYA
   
   
  Webeviniz İnternet Hizmetleri
  Web Tasarım
  Özel Web Projeleri
  E-Ticaret
  Google Hizmetleri
  E-Mail Hizmetleri
  Web Yazılım
  Copyright© 2008-2010 Webeviniz İnternet Hizmetleri / Tel = 0546 276 2460 / info@webeviniz.com